Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Duchovní literatura a esoterika > Náboženství >

Výklad bible v církvi

Výklad bible v církvi

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Výklad bible v církvi není známa.

 

Popis produktu Výklad bible v církvi: Biblická exegeze plní v církvi a ve světě nepostradatelný úkol. Kdo se chce dobrat smyslu biblických textů, jak jim vždy rozuměla církev, a zároveň se nechat oslovit jejich stále aktuálním poselst... > více informací


Výklad bible v církvi - popis

nahoru

Biblická exegeze plní v církvi a ve světě nepostradatelný úkol. Kdo se chce dobrat smyslu biblických textů, jak jim vždy rozuměla církev, a zároveň se nechat oslovit jejich stále aktuálním poselstvím, neodmítá pomoc, kterou mu exegeze nabízí. Papežská biblická komise v roce 1993 vypracovala dokument Výklad Bible v církvi, který tuto nezastupitelnou úlohu katolických exegetů jasně vymezuje. Ve čtyřech kapitolách osvětlují autoři dokumentu vše podstatné, co je třeba respektovat, aby katolická exegeze byla opravdovou službou Božímu slovu i církvi. První kapitola se zabývá různými metodami a přístupy k výkladu Bible; druhá probírá otázky týkající se smyslu inspirovaného textu; třetí je věnována charakteristickým dimenzím katolického výkladu Bible, úkolům exegetů a jejich spolupráci s ostatními obory; čtvrtá kapitola pak mluví o postavení, jaké zaujímá výklad Bible v životě církve.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Výklad bible v církvi užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější New age nebo Mytologie a záhady, Esoterika, astrologie.

Nejlevnější Výklad bible v církvi akční ceny - Levné Výklad bible v církvi

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Výklad bible v církvi stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Výklad bible v církvi najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Náboženství.